Gépmester

Cégünk, az Ipress Center Central Europe Zrt. és a Zrínyi Nyomda Zrt. együttese, a német EDS cégcsoport tagjaként Magyarországon piacvezetőként működik, a régióban is az elsők között szerepel az iparágban. Társaságunk Kelet- és Közép Európa egyik legmodernebb nyomdai szolgáltató központja.
Csatlakozz folyamatosan növekvő közösségünkhöz Vácra vagy Csepelre az alábbi pozícióba:

Gépmester
Feladatok:
• A technológiai előírások ismerete, betartása.
• A gépbeállítás, anyagfelhasználás optimalizálása
• Műszak közbeni folyamatos minőség-ellenőrzés
• A munka-, tűz- és balesetvédelmi előírások betartása, betartatása.
• A vonatkozó adminisztrációs munka elvégzése.
• Egyéb, a termelés során fellépő feladat megoldása.
• Anyagok takarékos felhasználása, nyomon követése, beszerzése.
• A hulladékok szelektív gyűjtése, a veszélyes hulladékra vonatkozó előírások betartása.
• A gép körüli rend, tisztaság, munkafegyelem megkövetelése, állandó ellenőrzése.

Elvárások:
• Szakirányú iskolai végzettség
• Minimum 1 év tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási csomag
• Felelősségteljes pozíció
• Hosszú távú lehetőség egy stabil nagyvállalatnál
• Pozitív, dinamikus légkör

Munkavégzés helye (választhatóan): Budapest XXI. kerület vagy Vác

Kérjük, hogy érdeklődés esetén fényképes önéletrajzát az alábbi email címre küldje: hr@ipresscenter.hu

Ipress Center Central Europe Zrt.
2600 Vác Nádas utca 6.
06304132120
2018 november 25.