Nyomdai munkatársat keresünk - Operátor, ügyfélkiszolgáló munkakörbe

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, Dózsa György út

Munkavégzés kezdete: azonnal

Munkavégzés ideje: Munkanapokon, napi 8 órában (8:30 – 17:00 ebédszünettel)

Tevékenység leírása:

- Boltba beérkező ügyfelek kiszolgálása
- Nyomtatók kezelése (nyomtatási feladatok elvégzése)
- Hőprés gép kezelése
- Kötészeti gépek használata (hajtogató, vágó, spirálozó, lamináló)
- Nyomtatást előkészítő programok használata
- Munkakörnyezet rendben tartása
- Raktárkészlet ellenőrzése
- Szállítási feladatok elvégzése

Alap követelmények:
- Középfokú végzettség
- „B” kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői tapasztalat

Amit kínálunk:
- hosszú távú munka
- rendezett munkakörnyezet
- előrelépési lehetőség
- fiatalos csapat

A munka előképzettséget nem igényel, biztosítunk tanulóidőt a feladatok elsajátítására.

Fényképpel és fizetési igénnyel megjelölt önéletrajzokat várunk

email: allas@575.hu

Copynet Nyomdaipari Kft.
1133 Budapest,. Dózsa György út
06303519032
2018 november 24.