Nyomdai raktárost keresünk

A Duna-Mix Kft. azonnali munkakezdéssel keres új munkatársat az alábbi pozíciókba:

Nyomdai raktáros

Feladatok:

- a nyomda hatékony anyaggazdálkodásának elősegítése.
- beszállított alap- és segédanyagok bevételezése
- telephelyen belüli raktárkészlet folyamatos nyomonkövetése, ellenőrzése
- gyártáshoz szükséges anyagok előkészítése
- késztermék rakodási feladatok
- készáru kiadása
- üzemek közötti anyagmozgatás
- adminisztrációs feladatok

Elvárások:
- középfokú iskolai végzettség
- targoncavezetői jogosítvány
- számítógépes ismeretek
- legalább 5 éves raktározási tapasztalatok
- magabiztos targoncavezetés

Előny:
- Libra3s ügyviteli szoftver ismerete
- scroll szoftver ismerete
- hivatásos szolgálati jogviszony vállalása

8 órás munkavégzés, túlórák rendezett elszámolás szerint
munkavégzés helye: Vác, Barabás M. u. 1.

Önéletrajzokat fényképpel és fizetési igény megjelölésével
az allas@dunamix.hu e-mail címre várjuk.

Duna-Mix Kft.
2600 Vác, Barabás M. u. 1.
06-27/501-575
2018 augusztus 4.