Ofszetnyomó gépmester

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat, gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.
Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkatársakat:
Ofszetnyomó gépmester.

Feladatok:
- a nyomógép üzemeltetése, különös tekintettel az alábbiakra:
• munkatáska előírásainak betartása,
• a termék technológiai utasítás és előírás szerinti gyártása,
• minőségbiztosítási előírások alapján történő munkavégzés,
• gyártás közben fellépő akadályok elhárítása;
- a gyártási folyamat felügyelete;
- a műveletekhez tartozó adminisztráció pontos, naprakész vezetése;
- a gépnapló vezetése;
- a munkaterület napi tisztán tartása;
- karbantartási feladatok elvégzése, adminisztrálása.

Elvárások:
- szakmunkás végzettség, preferáltan nyomdaipari szakképzettség;
- termelő vagy nyomdaipari cégnél, gépmesteri munkakörben szerzett 3-5 év releváns szakmai tapasztalat;
- pontosság, terhelhetőség, megbízhatóság, monotónia tűrés.

Amit kínálunk:
- stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;
- felelősségteljes, változatos munkakör;
- versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát, a bérigény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: Harsanyi.Kinga@pjrt.hu

Pénzjegynyomda Zrt.
1055 Budapest, Markó utca 13-17.
+36 (20) 397-4594
2018 augusztus 16.