Operátor

A Pénzjegynyomda Zrt. fizikai munkakörbe, programozást igénylő gépek kezelésére, nyomdaipari és informatikai szakképzettséggel rendelkező munkatársat keres OPERÁTOR munkakörbe.

Feladatok:

a megszemélyesítő gépek programkezelése és annak ellenőrzése;
ívek, tekercsek, illetve leporelló felrakása, a papírpálya-vezetés beállítása, nyomtatás után Böwe és Omega RTS vágógép pontosságának beállítása és ellenőrzése, a csomagolás ellenőrzése;
felelősség a nyomott anyag minőségéért;
a nyomóművek tisztítása, az elhasználódott kisebb alkatrészek cseréje, keletkező rendellenességek elhárítása/elháríttatása;
a számtükrök beállítása, megállás esetén a számok visszamutálása;
a termék védelmi rendszerének ellenőrzése;
az adattartalmak ellenőrzése.
Elvárások:

középfokú végzettség;
Prisma, Press, Fiery rendszerek ismerete;
OCÉ, Ricoh gépek kezelésében szerzett megbízható tapasztalat;
pontosság, önálló munkavégzés.
Előny:

számítástechnikai szoftverüzemeltető szakképzettség;
Xeikon gépismeret.
Amit kínálunk:

stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;
felelősségteljes, változatos munkakör;
versenyképes juttatási csomag.
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: https://penzjegynyomda.karrierportal.hu/allas/operator-52

Pénzjegynyomda Zrt.
1055 Budapest, Markó utca 13-17.
(36-1) 332-6900/2195
2018 október 14.