Prepress operátor (CTP)

Cégünk, az Ipress Center CE Zrt. és a Zrínyi Nyomda Zrt. együttese, a német EDS cégcsoport tagjaként Magyarországon piacvezetőként működik és a régióban is az elsők között szerepel az iparágban. Társaságunk Kelet- és Közép Európa egyik legmodernebb nyomdai szolgáltató központjaként több milliárd forint értékű eszközparkkal rendelkezik, éves árbevételünk meghaladja a 25 milliárd forintot, alkalmazottaink száma eléri a 400 főt.

A nyomda magas minőségű, glossy magazinok kivitelezésével foglalkozik magyarországi, német, valamint osztrák partnerek részére (Pl.: HVG, Nők Lapja, Haszon, PC Guru, ELLE, Marie Claire, Playboy), illetve a szórólapgyártás területén is piacvezető pozíciót foglalunk el - partnereink között minden ismert hazai kiskereskedelmi lánc megtalálható.

Csatlakozzon folyamatosan növekvő közösségünkhöz az alábbi pozícióba Vácra:

Feladatok
- Beérkező anyagok fogadása, ellenőrzése
- Számítógépes montírozás
- Kapcsolattartás a grafikai stúdiókkal
- Nyomdai termeléshez szükséges nyomólemezek elkészítése (proof, improof)

Elvárások
- Középfokú végzettség
- CTP operátori, vagy nyomdai előkészítésben szerzett tapasztalat
- Adobe Acrobat Pro szoftver ismerete
- Haladó szintű számítástechnikai ismeretek
- 3 műszakos munkavégzés vállalása
- Proaktív, terhelhető személyiség
- Jó kommunikációs készség , csapatszellem

Előny
- Nyomdaipari végzettség
- Angol nyelvtudás
- AGFA APOGEE előkészítő rendszer ismerete

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Biztos háttér
- Dinamikusan fejlődő cég
- Modern felszerelések
- Folyamatos szakmai fejlődés, változatos szakmai feladatok

Munkavégzés helye: Vác (Pest megye)

Kérjük, hogy érdeklődés esetén fényképes önéletrajzát az alábbi email címre küldje: hr@ipresscenter.hu

Ipress Center Central Europe Zrt.
2600 Vác, Nádas utca 8.
06307978540
2017 november 30.