Ügyvezetői igazgatói állás

Ügyvezető igazgató
A gyulai Dürer Nyomda Kft. a hazai nyomdaipar egyik jelentős vállalata, keres ügyvezető igazgatót, aki termelési, minőségirányítási, logisztikai és kereskedelmi területeken irányít operatív szinten, valamint kiemelkedő vezetői képességeinek köszönhetően képes eredményesen irányítani a teljes szervezetet.

Feladatok:
• Termelés irányítása termelési vezetőkön keresztül;
• Vezeti és támogatja a beszerzést, gyártás, logisztikát, pénzügyeket;
• Beruházási döntéshozatal;
• A vállalat operatív működésének irányítása;
• A vállalat rövid-, közép- és hosszú-távú célkitűzéseinek meghatározásában való részvétel, azok operatív megvalósításának biztosítása
• A cég gazdasági és pénzügyi működésének biztosítása, felügyelete (pénzügyi vezetőn keresztül)
• A gyártási területek erőforrásainak tervezése és biztosítása irányítása
• Partneri kapcsolatok fenntartása, erősítése

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Termelő vállalatnál szerzett min. 5 éves vezetői tapasztalat
• Határozott, dinamikus, gyakorlatias személyiség,
• Rendelkezik Békés megyei lakhellyel, vagy vállalja a költözést.

Előnyök:
• Kereskedelmi végzettség
• Nyomdaipari tapasztalat
• Német, angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
• Gyula

Fényképes önéletrajzzal:
bodo.zsuzsa@imosoft.hu

Bodó Zsuzsa
6723 Szeged
2018 július 21.