A Realprint Kft. dtp grafikust keres!

Real Print Stúdió Kft. dtp grafikus előkészítő pozícióra munkatársat keres.

Pozíció rövid leírása:

• Az ügyfelek által leadott grafikák ellenőrzése, digitális gépekre való előkészítése
• Munkakör rövid leírása:
o Termelésirányítási program alapján felveszi munkát
o Vállalatirányítási szoftverben elindított Munkalap alapján értelmezi a munkát, határidejét, probléma esetén felettesével egyeztet
o Munka előkészítés a leírtak szerint, továbbítása a Termelésvezetőnek

Követelmények:

• nyomdaipari előkészítő szoftverek (elsősorban Adobe Illustrator, Photoshop és Acrobat) ismerete, gyakorlati alkalmazása
• jó kommunikációs és csapatmunkára való készség,
• terhelhetőség, rugalmasság, konstruktivitás, jó problémamegoldó képesség,
• nyitottság új, összetett rendszerek megismerésére.

Amit nyújtani tudunk:

- Stabil szervezeti háttér
- Színvonalas, modern munkakörülmények
- Versenyképes jövedelem
- Fejlődési lehetőség
- Állandó, napi háttértámogatás

Munkavégzés helye:
Budapest, XXI. kerület

Fényképes önéletrajzzal és a bérigény megjelöléssel az allas@realprint.hu címen.
Kérdés esetén telefonon: Repei Péter 06 70 455-1494
Adatvédelmi tájékoztató:

Repei Péter
1211. Budapest, Szállító út 7.
704551494
2021 október 14.