Anyag gazdálkodó

Közép- és Kelet Európa legnagyobb nyomdája,
az Ipress Center Central Europe Zrt. munkatársat keres!

Csatlakozzon csapatunkhoz az alábbi pozícióba Vácra:
Anyaggazdálkodó MUNKATÁRS

Főbb feladatok:
• A termeléshez szükséges alap- és segédanyagok megfelelő időben, mennyiségben és minőségben való rendelése
• A beszerzett termékek optimális készletszintjeinek megállapítása, és azok napi szintű felügyelete, az elfekvő készletek elkerülése
• Napi készletmozgások ellenőrzése, kezelése
• Munkakörébe tartozó anyagokról megfelelő nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése, hóvégi zárásokhoz kért adatok időbeni biztosítása
• Reklamációk kezelése,
• Kapcsolattartás a beszállítókkal és a központi beszerzéssel a megfelelő készletek biztosítása érdekében
• Göngyöleg elszámolás ellenőrzése
• A vállalat ERP rendszerében az anyaggazdálkodási feladatok elvégzése

Feltételek:
• Minimum középszintű logisztikai, anyaggazdálkodó végzettség
• 2-3 éves, termelő üzemben szerzett beszerzői/készletgazdálkodási tapasztalat
• Minimum középfokú, társalgás szintű angol nyelvismeret
• ERP rendszerek ismerete
• Magas stressztűrő képesség, - gyors, változásokkal teli munkakörnyezetben
• Analitikus képesség,
• Precizitás

Előnyök:
• Felsőfokú végzettség
• Scroll program ismerete
• Nyomdaipari ismeretek

Amit kínálunk:
• Azonnali munkakezdés
• Hosszútávú munka, felelősségteljes munkakör
• Biztos nemzetközi nagyvállalati háttér
• Modern munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: 2600 Vác, Nádas u. 6.
Érdeklődés esetén fényképes önéletrajzodat az alábbi email címre várjuk: hr@ipresscenter.hu

Ipress Center Central Europe Zrt.
2600 Vác Nádas utca 6.
06304132120
2019 június 13.