Gyártáselőkészítő ellenőr – pénzügyi területen

Pozíció neve: Gyártáselőkészítő ellenőr – pénzügyi területen
A Keskeny és Társai 2001 Nyomdaipari Kft. 1990-ben alakult, mint íves ofszet nyomda. Ma árbevételünk meghaladja a 4 milliárd forintot és 4500 nm-en, 400 munkatársat foglalkoztatunk. Rendkívül széles szolgáltatási portfólióval (névjegykártyától a különleges csomagolási megoldásokig), valamint Magyarország egyik legkorszerűbb nyomógépparkjával rendelkezünk. Ezen kívül gépi- és kézi kötészetünk teszi lehetővé, hogy a legtöbb megrendelést alvállalkozók bevonása nélkül készítsük el, amely a rendkívül rövid vállalási határidők miatt is fontos.
Az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:
Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Gazdasági vagy pénzügyi szakképesítés előny
• Pénzügyi / gazdasági vagy hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
• MS excel gyakorlati ismeret
• Nyomdaipari terület iránti nyitottság
Feladatok:
• Kész termékek ellenőrzése a technológiai paraméterek figyelembevételével,
• Kimenő számlák tervezetének elkészítése
• Díjbekérők elkészítése
• Eseti kapcsolattartás a megrendelőkkel
• Árajánlatkérések, és megrendelések tisztázása
• Gyártással kapcsolatos egyeztetések a társterületekkel
(termelésirányítás, alvállalkozók, kalkuláció, gyek)
• Alvállalkozói számlák ellenőrzése, rögzítése

Elvárt képességek, készségek:
• Pontos, precíz munkavégzés
• Erős problémamegoldó képesség
• Magas szintű együttműködés
• Önálló munkavégzés
Amit kínálunk:
• Komplex szakmai feladatok
• Versenyképes juttatási csomag
• Stabil, hosszútávú munkahely a covid szigorítások mellett is
• Tanulási lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, Rákospalotai határút 6.
Munkaidő: teljes állás – napi 8 óra
Munkába állás kezdete: a pozíció azonnal betölthető

Keskeny Nyomda HR
Rákospalotai határút 6.
305340754
2022 január 9.