Irodatechnikai szerviztechnikust keresünk

Budapest 11. kerületében, irodatechnikával foglalkozó cégünk IRODATECHNIKAI SZERVIZTECHNIKUS
munkatársat keres!
Cégünk főállású PSG specialistát keres hosszú távra, meglévő, jól összeszokott csapatunkba. Olyanok jelentkezését várjuk, akikben van nyitottság és hajlandóság a tanulásra, szellemi kihívásokra és jó a problémamegoldó képességük.
Mivel nem feltétlenül „kész” szakembert keresünk, ezért ha nem értesz a nyomdai termelőgépek szervizeléséhez, de műszaki beállítottságú vagy, kitartó és nem okoznak gondot az informatikai kihívások, tehetsz egy próbát. Segítünk megtanulni a szakmát!

Feladatok:
• nagy teljesítményű nyomdai berendezések felújítása, szervizelése, szállítása
• készülékek beüzemelése, helyi munkaállomásokra való telepítése
• felhasználók támogatása, hibabejelentések kezelése
• munkafolyamatokkal kapcsolatos dokumentációk vezetése

Elvárások:
• minimum középfokú végzettség
• magas fokú informatikai tudás és beállítottság (pl.: router konfigurálás, hálózatkezelés stb.)
• „B” kategóriás jogosítvány
• precíz, felelősségteljes munkavégzés
• önálló munkavégzés
• kreativitás
• lojalitás

Előnyt jelent:
• iparági tapasztalat
• nyomtatásvezérlő szoftverek ismerete
• CMYK színkezelés
• Adobe PS ismerete
• angol nyelv felhasználói szintű ismerete
• Xerox gépek ismerete

Amit kínálunk:
• alkalmazotti jogviszony
• megbecsülés
• fiatalos, dinamikus csapat
• versenyképes fizetés
• folyamatos szakmai fejlődés

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk magyar nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajzodat, a munkakör megjelölésével az info@mnagroup.hu e-mail címre.

MNA Group Kft.
1117 Budapest,Budafoki út 187-187
0630/8617694
2021 február 13.