Kalkulátor

CSATLAKOZZON CSAPATUNKHOZ!
Az EDS Zrínyi Zrt. munkatársat keres Vácra az alábbi pozícióba:
Kalkulátor

Feladatok:
- Az árkéréseknek megfelelő árajánlatok elkészítése a meglévő és potenciális ügyfelek részére, a legoptimálisabb gyártás meghatározása az érvényben lévő árszint mellett.
- A megrendelt kiadványok gyártási folyamatának meghatározása.
- Új munka megszerzése, új ajánlatok nyomon követése.

Elvárások:
- Közép- vagy felsőfokú végzettség
- 5 éves kalkulátori tapasztalat
- A Scroll nyomdai program használatában szerzett legalább 5 éves tapasztalat

Előny:
- Angol nyelvtudás
- Nyomdaipari tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Home office
- Folyamatos szakmai fejlődés, változatos munkakör
- Fiatal, motivált csapat, modern munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: 2600 Vác, Nádas u. 8.

Jelentkezés: Érdeklődés esetén fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk: hr@eds-zrinyi.hu

EDS ZRÍNYI ZRT.
Vác
+36304132120
2022 szeptember 2.