Karbantartó (elektromos)

Közép- és Kelet Európa legnagyobb nyomdája,
az Ipress Center Central Europe Zrt. munkatársat keres!

Csatlakozzon csapatunkhoz az alábbi pozícióba Vácra:

Karbantartó
(elektromos)

Feladatok:
- Gépek, berendezések diagnosztikai vizsgálata, javítása, karbantartása.
- Javításhoz szükséges alkatrészigény meghatározása. - -
- A meghibásodás javítási módjának meghatározása. - -
- Kis és középjavítás, illetve azok előkészítő munkálatainak elvégzése.
- Gépek, berendezések üzembe helyezése.
Elvárások:
- Középfokú szakirányú iskolai végzettség
- Minimum 2 év tapasztalat
- Szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- folyamatos szakmai fejlődés, kihívások, változatos munkakör
- motivált csapat

Munkavégzés helye: 2600 Vác Nádas utca 4-8.

Kérjük, hogy érdeklődés esetén fényképes önéletrajzát az alábbi email címre küldje: hr@ipresscenter.hu Vagy telefonon: 0630 4132120 számon érdeklődhet.

Ipress Center Central Europe Zrt.
2600 Vác Nádas utca 4-8.
06304132120
2019 június 12.