Kereskedelmi munkatárs

CSATLAKOZZON CSAPATUNKHOZ!
Az EDS Zrínyi Zrt. munkatársat keres Vácra az alábbi pozícióba:

Feladatok:
• Kapcsolattartás a meglévő partnercégekkel, kiadókkal
• Beérkező megrendelések feldolgozása, árajánlatok készítése
• Nyomdai gyártás felügyelete és ellenőrzése
• Szoros együttműködés társosztályokkal
Elvárások:
• Nyomdaipari végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (különösen Excel)
• Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő- és problémamegoldó készség
• Precizitás, megbízhatóság, önállóság és csapatszellem
• Német és/vagy angol nyelvtudás
Előnyt jelent:
• Hasonló területen szerzett, legalább 2 éves nyomdaipari tapasztalat
• Scroll nyomdai szoftver ismerete
Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelemcsomag
• Home office
• Folyamatos szakmai fejlődés, változatos munkakör
• Fiatal, motivált csapat, modern munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: 2600 Vác, Nádas u. 8.
Jelentkezés: Érdeklődés esetén fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk: hr@eds-zrinyi.hu

EDS ZRÍNYI ZRT.
Vác
+36304132120
2022 szeptember 2.