Kötészeti vágó

Német tulajdonú nyomdaipari nagyvállalat munkatársat keres!

Az EDS magyarországi nyomdaipari egységébe Vácra munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
- Vágó gépek beállítása, működtetése
- A vágógépen munkát végző kollégák koordinálása
- Gyártási ütemterv, napi termelési határidők betartása
- Anyagfelhasználások, selejt mennyiség vezetése, adatok regisztrálása a rendszerben

Elvárások:
- Megbízhatóság, alaposság,
- Rugalmasság, terhelhetőség,
- Csapatszellem
- Nyomdaipar és nyomdászati folyamatok ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatási csomag
- Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
- Hosszú távú lehetőség egy stabil nagyvállalatnál
- Pozitív, dinamikus légkör

Munkavégzés helye: 2600 Vác, Nádas utca 4-8.

Jelentkezés módja: Kérjük, hogy érdeklődés esetén fényképes önéletrajzát az alábbi email címre küldje: hr@zrinyir.hu
Telefonon: +36304132120

IPress Center Central Europe Zrt.
2600 Vác Nádas utca 4-8.
06304132120
2021 október 17.