PALOTA-15

Budapesti székhelyű nonprofit társaságunk munkatársat keres az alábbi pozícióba:
kötészeti vezető

Feladatok
• a kötészeti részleg szakmai irányítása (90 fő)
• kötészeti feladatokban való részvétel
• logisztikai feladatok szervezése
• partnerekkel való kapcsolattartás, árajánlatok készítése
• új partnerek keresése
• a feladatkörhöz kapcsolódó adminisztráció
• kötészeti gépek kezelése, karbantartásának felügyelete
Elvárások
• legalább középfokú kötészeti/nyomdai szakirányú végzettség vagy nyomdaipari termelésben, kötészeti részlegen szerzett 5-10 éves tapasztalat
• vezetői tapasztalat
• kötészeti gépek alapos ismerete
• kreativitás, jó problémamegoldó képesség, innovatív gondolkodás
• számítógépes ismeretek
• jó kommunikációs készség
Előnyök
• vágógép kezelésében szerzett 3-5 éves gyakorlat
• Budapest XV. kerületi, vagy környéki lakóhely
• rehabilitációs foglalkoztatásban szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével és a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: allas@palota-15.hu

PALOTA-15 Nonprofit Kft
1151 Budapest, Bogáncs u 10
061/4140556
2020 június 24.