Stancológép-kezelő (Gödöllő)

Részletek és jelentkezés:

Munkaköri feladatok
- stancológép beállítása és használata;
- a stancoló szerszámok kezelése;
- az elkészülő termékek megfelelőségének ellenőrzése,
- a karbantartási feladatokban való közreműködés;

Elvárások
- Középfokú (szakmunkásképzőben vagy szakközépiskolában szerzett) végzettség;
- Magabiztos számítógép-felhasználói ismeretek;
- Két műszakos munkarend vállalása (műszakok 6:00-14:30, 13:30-22:00);
- Fizikai terhelhetőség;

Előnyt jelent
- Azonos munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
- Heidelberg nyomógépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit biztosítunk
- stabil munkahely és versenyképes jövedelem csomag (alapbér + pótlékok + bónusz);
- kiváló munkakörülmények;
- modern géppark;
- kedvezményes ebéd lehetőség;
- Gödöllő városközpontból saját buszjárat a műszakoknak megfelelően

Prime Rate Kft.
2100 Gödöllő, Pattantyús Ábrahám krt. 16
+36 20 881 2011
2021 március 30.