TERMELÉS-ÜTEMEZŐ (Budapest)

Munkaköri feladatok

- Összeállítja az optimális gyártási programot, figyelembe véve a gyártás technológiai sajátosságait és a rendelkezésre álló erőforrásokat.
- Átfogó termelési ütemezést készít az OnPLAN szoftverrel, és koordinálja a gyártási feladatokat.
- Felel a termelési ütemterv elkészítéséért és annak folyamatos karbantartásáért.
- Monitorozza a technológiai átfutási időket és javaslatokat készít a kapacitások optimalizálására.
- Támogatja a termelésirányítás munkáját a kapacitásigények, a gép- és emberierőforrás ellátottsági igények előrejelzésével.
- Paraméterezi és karbantartja az OnPLAN törzsadatait.
- Kezeli a váratlan helyzetekből adódó ütemezési feladatokat (géphibák, rövid átfutású munkák, alapanyag-ellátottság problémák, stb.)

Elvárások

- középfokú végzettség,
- termelés-ütemezői munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
- kapacitástervező vagy ütemező szoftverek használatában szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
- magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
- vállaltirányítási rendszer(ek) felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

- felsőfokú végzettség
- nyomdai gyártáselőkészítésben és/vagy gyártástervezésben vagy ütemezésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- nyomdaipari végzettség és/vagy tapasztalat
- digitális nyomdaipari termelésben szerzett tapasztalat
- Scroll és/vagy QAD informatikai rendszerek ismerete
- ellátásilánc-menedzsmentben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
- német és/vagy angol nyelvtudás

Prime Rate Kft.
1044 Budapest, Megyeri út 53.
+36 20 881 2011
2020 július 31.