VÁGÓGÉP-KEZELŐ (BUDAPEST IV.)

    Különbözőek vagyunk, de EGY IRÁNYBA TARTUNK!
    Ha nem A MEGOLDÁS RÉSZE VAGY, akkor a problémáé!
    MOSOLYOGJ, mert az mindenkinek jó!

    MUNKAKÖRI FELADATOK
    • Perfecta 115 TS és TVC egyenesvágó illetve SDY TS 3 késes vágógépek üzemeltetése
    • A feladat megkezdése előtt a teljes munkatáska értelmezése, és a kapott alapanyaggal történő egyeztetése;
    • A kötészeti feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek önálló ellátása (Scrollban történő adatrögzítés);
    • A minőségirányítási rendszer előírásaiból fakadó követelmények munkaköri szintű teljesítése;
    • A közvetlen felettes értesítése, ha …
    - minőségileg nem megfelelő terméket észlel;
    - a termelést akadályozó tényezőt észlel;
    - a munkavégzés során az alapanyag a minimum szint alá csökken;
    - a munkagépek és berendezések szervizigényét érzékeli;
    • A munkavégzéshez használt berendezések és eszközök tisztítása és állagmegóvása;
    • A munkakörre vonatkozó szabályzatok, utasítások illetve leírások megismerése és alkalmazása a munkavégzés során.

      Elvárások
      • Azonos munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat;
      • Alapszintű számítógép-felhasználói ismeretek;
      • Fizikai terhelhetőség;
      • Két műszakos munkarend vállalása;

        Végzettség
        • Középfokú végzettség
        • Nyomdai szakirány előny

          Személyes kompetenciák
          • Önálló, pontos, megbízható munkavégzés
          • Határidők tartása
          • Párhuzamos munkavégzés
          • Csapatban együttműködésre és önálló munkavégzésre képesség
          • Tudatosság, felelősségvállalás
          • Stressztűrés és terhelhetőség
          • Ügyfélcentrikusság, segítőkészség
          • Lojális csapatjátékosság
          • Gyors reagálás
          • Rugalmasság

            Nyelvismeret
            Nem igényel nyelvtudást

              Előnyt jelent
              • Perfecta vágógépek készség szintű használata

                Amit kínálunk
                • Versenyképes jövedelem,
                • Szakmai fejlődési lehetőség,
                • Magas színvonalú munkahelyi környezet,
                • Oktatási lehetőségek,

                  Munkavégzés helye
                  1044 Budapest, Megyeri út 53.

                    Közvetlen jelentkezés: Prime Rate karrier

                    Prime Rate Kft.
                    +36 20 881 2011
                    2019 április 11.