A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat, gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.

Pénzjegynyomda Zrt.
1055 Budapest, Markó utca 13-17.
+36 (20) 397-4594
Harsanyi.Kinga@pjrt.hu
2018 augusztus 16.

A Ctp Expressz nyomdai előkészítő munkatársat keres.
Feladatok: beérkező anyagok ellenőrzése, szükség esetén javítása, kapcsolattartás az ügyfelekkel.
Elvárások:
Adobe Acrobat és Pitstop felhasználói szintű ismerete.
Nyomdai tapasztalat előny. Önéletrajzokat pozíció és fizetési igény megjelölésével a titkarsag@korrektnyomda.hu e-mail címre várjuk
www.korrektnyomda.hu

Korrekt Nyomdaipari Kft.
1106 Budapest, Fehér út 10 62-es épület
061-264-46-02
titkarsag@korrektnyomda.hu
2018 december 20.

A budapesti Zrínyi Nyomda Zrt. (EDS group) csepeli telephelyére nyomdagép tekercsváltó operátort keres az alábbi feltételek mellett:

-általános iskolai végzettség
-minimális számítógép kezelői ismeret
-precíz és megbízható munkavégzés
-műszaki érzék
-terhelhetőség (könnyű fizikai munka)

Amit kínálunk:

Zrínyi Nyomda Zrt.
II. Rákóczi Ferenc út 177-179. 1212 Bp.
+36304132120
hr@zrinyi.hu
2018 augusztus 31.

Digitális nyomdaüzemünk, jogosítvánnyal rendelkező vágót keres.
6 órás munkaidőben, egyműszakban.
Lehet nyugdíjas is.

Daróci Lajos
Budapest, XI. kerület
+36 30 488-3835
nyomda@progresso.hu
2018 augusztus 8.

Német tulajdonú nyomdaipari nagyvállalatunkhoz Gépmester munkatársat keresünk!

Ipress Center Central Europe Zrt.
2600 Vác, Nádas u. 8.
hr@ipresscenter.hu
2018 augusztus 20.

Oldalak