Nyomdai gépkezelőt - papírvágógép kezelőt keresünk!

Regál Nyomdaipari és Kereskedelmi Kft. azonnali munkakezdéssel keres képzés és gyakorlat nélküli új munkatársat az alábbi pozícióba:
Nyomdai nyomógép gépkezelő - papírvágógép - betanított gépkezelő
Nyomdagépeken szerzet tapasztalat, nyomdaipari folyamatok ismerete előnyt jelent.
A képzést és betanítást a Regál Kft vállalja.
Munkarend:1-2 műszakos
munkavégzés helye: Székesfehérvár Babér u.12
Bérezés: A betanulást követően a Magyar átlagot meghaladó nettó jövedelem.

Feladatok:
• nyomdagépek-papírvágógépek - kezelése, felügyelete, karbantartása

Elvárások:
• Legalább középiskolai végzettség
• tapasztalat: gépbeállító, gyártó termelő területen
• Kitűnő színlátás
• Önállóság
• Pontos, precíz munkavégzés
• Problémamegoldó képesség
• Minőségi munkavégzés

Önéletrajzokat fényképpel és fizetési igény megjelölésével sisistyang@mail.regal.hu e-mail címre várjuk.

Regál Kft. Sisistyán Gábor
8000 Székesfehérvár Babér u.12
+36302274976
2018 november 16.