Váci telephelyű íves nyomdaüzemünkbe keresünk kötészeti vágót!
1 műszak, 8 órás munkabeosztás!

Vágógépeink:
Polar 137, Perfecta 92

Mondat Kft.
2600 Vác, Nádas utca 2.
06709420558
volgyi.laszlo@mondat.hu
2020 október 25.

Újpesti nyomda keres 1 színes Heidelberg nyomógépre gyakorlattal rendelkező gépmester, több műszakos munkarendbe
Jelentkezni Konecsni Ferencnél a 06 30 9 346 305 telefonszámon

Szabó Gábor
1046 Budapest Klauzálu 9
+36309404710
szgabor@grafitpencil.hu
2020 október 22.

Kalkulációs területünket szeretnénk bővíteni egy tapasztalat kalkulátor kollégával, aki min. 3-4 éves tapasztalattal rendelkezik nyomdai (kalk) területen.

Mi vár nálunk Téged?
jó csapat, betanulási idő (1-2 hónap)
rugalmas vezető
csapatépítő programok
fejlődési lehetőség

#jóacsapat #dobozkalk #budapest #scroll

Érdeklődj bátran: hr@keskeny.hu / 30 716 8359

Keskeny Nyomda
1158 Budapest, Rákospalotai határút 6.
307168359
hr@keskeny.hu
2020 október 16.

Stabil munkahely és korrekt jövedelem csomag!
Munkaköri feladatok
kötészeti vágógépek beállítása és használata (Perfecta 115 TS és TVC, Perfecta SDY TS 3 késes)
az elkészülő termékek megfelelőségének ellenőrzése,
a kötészeti berendezések és eszközök tisztítása és állagának megóvása;

Prime Rate Kft.
1044 Budapest, Megyeri út 53.
+36 20 881 2011
hellohr@primerate.hu
2020 december 31.

Csatlakozz Te is hozzánk! Ha szívesen váltanál, vagy csak gondolkodsz a váltáson, keress fel minket bizalommal!
3 műszakos munkarendbe keresünk munkatársakat dobozkészítő területünkre.
Nézd meg bemutatkozó kis filmünket és jelentkezz bátran! :)

30 716 8359 / 30 534 0754 / hr@keskeny.hu

307168359
2020 október 15.

Bobst Expert, Vision és WPM-n dolgozunk. Nemrég érkezett hozzánk egy új gép :)
Ha szívesen dolgoznál stancolóként és vállalsz 3 műszakot, kérlek keress minket bizalommal!
Jó csapat, jó hangulat, fejlődési lehetőség, modern környezet és korrekt fizetés vár!
Betanulási idő 1-3 hónap, segítő munkatársak és korrekt, rugalmas vezető lesz aki betanít!
30 716 8359 / 06305340754

Budapest, Rákospalotai határút 6.
307168359
2020 október 14.

Dolgoztál már hajtogatógépen?
Vállalsz 3 műszakot? (délelőtt, délután, éjszaka)
AKKOR JELENTKEZZ BÁTRAN!
Heidelberg gépekkel dolgozunk, (Heidi Stahl TH56, TD78, TI36, TX96)
Jelentkezz bátran: hr@keskeny.hu / 30 716 8359 / 305340754

307168359

Újpesti íves ofszet nyomda keres gyakorlattal rendelkező gépmestert KBA B/1 és B/2 4 + lakk nyomógépekre több műszakos munkarendbe.
Elvárások:
- pontosság
- precizítás
- KBA gépek ismerete előny

Bérezés megegyezés szerint, jelentkezni kferenc@grafitpencil.hu vagy 06 30 9346 305 telefonszámon.

Konecsni Ferenc

Szabó Gábor
2020 október 10.

Közel két évtizede, két műszakos rendben működő, folyamatosan fejlődő Érd-Parkvárosi nyomdánkba keresünk KBA íves ofszetgép kezelésében jártas gépmester kollegát! Versenyképes jövedelem, kultúrált munkahely, jó kollektíva! Jelentkezni üzemünkben (Érd, Törökbálinti út 34) vagy emailben (info@rozsanyomda.hu), önéletrajz megküldésével.

Érdi Rózsa Nyomda Kft.
2030 Érd, Törökbálinti út 34.
06-70/312-0816
info@rozsanyomda.hu
2020 november 3.

Oldalak