Elvárások:

- Minimum 2-3 év tapasztalat nyomdai gépkezelőként munkakörben

- inDesign, Illustrator és Photoshop magas szintű ismerete

- Tipográfiai ismeretek

- Nyomdai előkészítésben való jártasság

- Pontos, önálló munkavégzés, teherbírás, monotónia tűrés

Feladatok:

- Nyomdai előkészítés

- Nyomtatók, plotterek kezelése

- esetenként grafikai anyagaink tervezése, szerkesztése, tördelése

Amit kínálunk mindezért:

Herczeg Beáta
XIII. Fáy u.
+36205459775
bea@heckenast.hu
2020 január 2.

A szomszédod testvérének a volt munkatársa már dolgozott nálunk...? Ne higgy a meséknek.
Gyere el hozzánk egy kötetlen beszélgetésre-ha van tapasztalatod a nyomdaipar bármely területén.
Minden érdeklődést diszkréten kezelünk.

Nézz be hozzánk:

Rólunk bővebben:

Keskeny Nyomda HR
Budapest 1158, Rákospalotai határút 6.
305340754,307168359
hr@keskeny.hu
2019 december 29.

BESZERZŐ MUNKATÁRSAT KERESÜNK!
Keskeny Nyomda, Budapest XV. kerület, Örstől 15 perc busszal, kb. 8 perc autóval.
Beszerzési csapatunk 4 fős, azonban egy munkatársunk anyai örömök elé néz, így szeretnénk őt pótolni még ebben az évben.

Ismerj meg minket jobban: https://www.youtube.com/watch?v=y6t4EIVoat4&t=112s

Keskeny Nyomda
Budapest, Rákospalotai határút 6.
06307168359
2019 november 29.

A Real Print Stúdió Kft. ügyfélkapcsolati manager pozícióra munkatársat keres.
Pozíció rövid leírása:
- Árajánlatkérések és megrendelések felvétele
- Tájékoztatás a Realcsoport szolgáltatásairól személyesen, írásban és telefonon
- Árajánlatok elkészítése, megrendelések elindítása
- A gyártás folyamatának felügyelete
Követelmények:
- Nyomdai vagy nyomdaipari tapasztalat
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Repei Péter
1211. Budapest, Szállító út 7.
06 70 455 1494
repei.peter@realprint.hu
2019 november 28.

Közép- és Kelet Európa legnagyobb nyomdája, az Ipress Center Central Europe Zrt. és a Zrínyi Nyomda Zrt. munkatársat keres!

Csatlakozz csapatunkhoz az alábbi pozícióba Vácra:
Gépmester

Ipress Center Central Europe Zrt.
2600 Vác Nádas utca 4-8.
06304132120
hr@ipresscenter.hu
2019 november 23.

Oldalak