Közel két évtizede, két műszakos rendben működő, folyamatosan fejlődő Érd-Parkvárosi nyomdánkba keresünk Heidelbergi hajtogatógép kezelésében jártas könyvkötő kollegát, Versenyképes jövedelem, kulturált munkahely, jó kollektíva! Jelentkezni üzemünkben (Érd, Törökbálinti út 34) vagy emailben (info@rozsanyomda.hu), önéletrajz megküldésével.

Érdi Rózsa Nyomda Kft.
2030 Érd, Törökbálinti út 34.
+36703120816
info@rozsanyomda.hu
2021 június 14.

Budaörsi nyomda fiatal, agilis szakképzett vagy szakképzetlen (betanítással) kézi és gépi ,-hajtógatógép, -fűzetgép, -biegelőgépekre kötészeti munkatársakat keres

Elektroproduct Kft.
2040 Budaörs,Baross u.77.
20/315-4565
konyveles@epcnyomda.hu
2021 július 31.

Real Press Nyomda kötészeti gépek kezelésében jártas kollégáját keresi.
Amennyiben Heidelberg Cylinder stancgép, Horizon irkakészítő vagy Sthalfolder hajtogatógép valamelyikén jól kiismered magad akkor téged keresünk.
Kérjük küld el önéletrajzodat az allas@realpress.hu email címre.

Real Press nyomda
1211 Bp., Szállító utca 7.
+36-70-3159021
szlabik.otto@realpress.hu
2021 június 2.

Csepeli nyomdánk digitális részlegére nyomdai előkészítésben jártas nyomtató operátort keresünk Canon és Ricoh nyomdagépekre.
Fényképes önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelölésével az allas@realpress.hu email címre.

+36703159021

Gépmester munkatársat keresünk korszerű, soros UV - szárítós FLEXO nyomógépre, 2 műszakos munkarendbe.
Munkavégzés helye: Kiskőrös, szállást biztosítunk!
Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő nyomdában dolgozni, várjuk önéletrajzod a penzugy@druk-ker.hu címre.

Druk-ker Kft.
6200 Kiskőrös, Izsáki út 10/B.
78/312-517
penzugy@druk-ker.hu
2021 június 30.

Ha dolgoztál már kötészeten min. 10 évet vagy dolgoztál már minőségellenőrként ÉS vállalsz 3 műszakot akkor jelentkezz hozzánk bátran!

Mi vár nálunk Téged?
segítőkész csapat, 1-3 hónapos betanulási idő
főállás, modern és biztonságos munkakörnyezet
fejlődési és tanulási lehetőség

Keskeny Nyomda
1158 Budapest
307168359
hr@keskeny.hu
2021 május 28.

Heidelberg Speedmaster gépekkel dolgozunk, B/1 XL106, CD 102 és UV XL 75.
Jelenleg B1 XL106-os gépünkre keresünk 1 gépmestert aki vállal 3 műszakot.
Ha szeretnél valóban modern gépekkel dolgozni, 8 órás főállást keresel, dolgoztál már legalább 4színes gépen és
fejlődni szeretnél akkor keress minket bátran: hr@keskeny.hu / 30 716 8359

307168359

Az AduPrint Nyomda gyártáselőkészítő munkatársat keres.

Feladatok:
- kapcsolattartás a megrendelőkkel,
- kalkulációk készítése,
- kapcsolattartás alvállalkozókkal,
- gyártási tervek készítése.

Elvárások:
- (felsőfokú) nyomdaipari végzettség,
- kalkulációban és/vagy gyártás-előkészítésben szerzett megfelelő szakmai tapasztalat,
- Scroll nyomdaipari rendszer ismerete
- legalább középfokú német és/vagy angol nyelvtudás

AduPrint Kft
1033 Budapest, Csikós utca 8.
+36 30 257 2026
toth.zoltan@aduprint.hu

Prégelő, stancoló, dobozragasztó-hajtogató gépre keresünk 3 műszakos munkarendbe kollégákat!
Ha szeretnél fejlődni, stabil munkára vágysz, ahol a munkatársak segítenek Neked 2-3 hónapos betanulási időd alatt IS, akkor jelentkezz hozzánk bátran!

hr@keskeny.hu / 30 716 8359 Orsi / 30 534 0754 Adri

307168359
2021 május 14.

Oldalak