Csatlakozz a GÉPMESTER csapatunkhoz, legyél TE is Keskenyes!

Keressük leendő munkatársainkat, akik a nyomógépterem csapatát fogják erősíteni.

VÁRJUK JELENTKEZÉSED AMENNYIBEN:
• Gyakorlott gépmester vagy és szívesen kipróbálnád magad új gépeken? Dolgoznál egy dinamikusan fejlődő innovatív környezetben? Itt a helyed, a munkád során Heidelberg gépeken fogsz dolgozni!
• Gépmester segédként már szereztél tapasztalatot és szívesen fejlődnél, tanulnál? Jelentkezz bátran, gépmester kollégáink megtanítanak téged mindenre, ami szükséges a munkádban.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
• Ofszet többszínes Heidelberg gépek beállítása és működtetése,
• Színmérési eszközök, Image Controll használata,
• Napi termelési idők betartása, munkatáskán szereplő instrukciók pontos követése és betartása.

AMIT KÍNÁLUNK:
• Jó csapatot, betanulási időt, támogató kollégákat.
• Fizetett próbanapokat: nézzük meg egymást mielőtt belevágunk a hosszútávú közös munkába!
• Egy biztos lábakon álló stabil hátterű céget.
• Teljes munkaidős állást, nálunk a fizu minden hónapban időben megérkezik.
• Modern, biztonságos, tiszta munkakörnyezetben dolgozunk.
• Őrzött parkolóval, bicikli és motortárolóval rendelkezünk.
• Sétatávolságra elérhető buszjáratok: 131,231,231B,277
Fontos: cégünk elítéli és tiltja a diszkrimináció bármely formáját!

Keskeny Nyomda
1158 Budapest, Rákospalotai határút 6.
+36303755634
A hirdetés érvényességi ideje:
2024 augusztus 25.