NYOMDAI GÉPMESTERt keresünk

Családi vállalkozásként működő, bővülő Nyomdánk csapatába keresünk

NYOMDAI GÉPMESTER
munkakörbe új kollégát.

Feladatok
- gyártási program alapján történő hatékony munkavégzés
- beérkező grafikai anyagok ellenőrzése, megfelelő nyomtatási, utómunka területre történő delegálása
- DIGITÁLIS SZÉLES FORMÁTUMÚ TEKERCSES (160 cm és 320 cm) NYOMTATÓK és LAMINÁLÓGÉP kezelése, karbantartása, környezetük tisztán tartása
- minőségi követelményeknek megfelelő gyártás, hibabejelentések intézése
- technológia előírások ismerete és pontos betartása
együttműködés a gyártási folyamatban résztvevő társterületek munkatársaival
a gyártási műveletekhez tartozó adminisztráció pontos, naprakész vezetése
a gyártási folyamat felügyelete, gyártás közben a minőség állandó ellenőrzése

Elvárások
- nyomdász szakmai végzettség és/vagy a területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
grafikai programok ismerete
- magabiztosság a gépek kezelése során
- megbízhatóság, szorgalom, kitartás
- feladatok önálló, precíz munkavégzése

Előnyt jelent
az elvártnál magasabb szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

versenyképes fizetés, motivációs rendszer
stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
azonnali kezdési lehetőség
1 műszakos (8:00-16.30) heti 5 napos munkaidő
szakmai kihívások, változatos munkák

Munkavégzés helye: XIII. kerület

Herczeg Beáta
1114 Budapest, Bocskai út 13.
+36205459775
2024 szeptember 24.