Nyomdai vágó

A SZEL-KER NYOMDA 30 éve működő, folyamatosan fejlődő vállalkozás, amely mind a digitális, mind az ofszet nyomdai termékek előállításában élén jár az ügyféligények támogatásában. Nyomdánk felszereltsége lehetővé teszi, hogy a nyomdai termék igényeket túlnyomó részben saját vállalkozásunkon belül elégítsük ki. Széleskörű nyomdaipari ismereteinket és kapcsolatainkat kamatoztatva, tevékenységünk a nyomda- és csomagolóanyag ipar egész területét átfogja.
Csapatunkba keresünk megbízható, precíz és nagy teherbírású munkatársat Nyomdai vágó munkakörbe.
AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Szakmunkás végzettség
- Hasonló területen szerzett tapasztalat egyenes vágó- és egyéb kötészeti gépek (ragasztókötő-, tűző, perforáló-, riccelőgép) használatában
- Elkötelezettség a minőségi munkavégzésre
- Szorgalom és teherbírás
AMIT KÍNÁLUNK:
- Versenyképes jövedelem
- Határozatlan idejű munkaviszony
- Hosszú távú munkalehetőség
- Kiszámítható, egy műszakos munkarend
- Családias, barátságos munkakörnyezet
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezési anyagát a fizetési igény megjelölésével várjuk!
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
- Nem igényel nyelvtudást
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, 1103 Noszlopy u. 8.

Szerkerplaszt Bt
1103 Budapest Noszlopy utca 8
+36202524861
2024 július 3.